Jaje

User avatar
dario
Posts: 28
Joined: Thu Apr 16, 2009 10:03 pm

selena 28 wrote:
nerazumno je željeti da se zaželjeno zlo vrati odkuda je došlo pošto se u magiji sve vraća pa da ne naškodimo sebi...
nakon što je sve izgorjelo poškropiti pepeo i mjesti paljevine svetom vodicom u znaku kršćenskog križa ,pokupiti sav pepeo i bez odgađanja ga odnjeti i baciti u prvu vodu tekućicu....
kako je potoka sve manje može ali samo ako stavrno nema drugo se baciti u kanalizaciju..
još jedna napomena onaj ko je to bacio doći če k vama ubrzo....bacite sol za njim i ne posuđujte mu ništa!!!
moj ujak posto on zivi na selu je imao slican slucaj on je nalazio razne predmete kao jaja na cudnim mjestima i sve je palio takoder je bacao sol ispred kuce i tocno na novu godinu umrla mu je prva susjeda i sjecam se da ga je trazila da ju odveze u bolnicu a kod nje su bili gosti naravno dosli su s autima a moj ujak nije imao goriva pa ju nije mogao odvesti i ona je umrla prije nego li je hitna stigla takoder sam od bake cuo da je ona copernica tako da mi nije bas sve bilo cisto

takoder htio bi bitati znaci li omca zakopana iza kuce ista??? jer se moj ujak (isti) htio ubiti ali mu puska nije htijela puknuti kasnije kad je isao pucati kaze da je normalno radila i par dana kasnije on je pronasao omcu zakopanu iza kuce i zapalio ju je
I can walk like a man but I'm not one.
Post Reply