posljedica spellova

User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

u prijevodu kad si u dobrom društvu i kad se zabavljaš vrijeme ti prođe u trenu da ni ne osjetiš. :)
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Sacreus
Posts: 225
Joined: Mon Oct 29, 2007 12:52 am
Location: Rijeka

Onda je hipnoza tu puno zanimljivija.. kad u 5 minuta poslusas nekoliko koncerata, proputujes puno mjesta, druzis se, odmaras... itd. I onda se "probudis" i shvatis da je proslo 5 minuta :D
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

ja imam učinkovitiji način da mi vrijeme brzo prođe. samo što mi se dogodi da ono sto mi se čini 5 minuta bude 2 ure :roll:
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Annabel Lee
Posts: 126
Joined: Thu Feb 21, 2008 8:44 pm
Location: Zagreb
Contact:

ili ta dva sata nikako da prođu.... :(
Ružno je lijepo, a lijepo je ružno; lebdimo kroz maglu i uzdušje kužno.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

moze i to. ali mi se vise svida ona prva opcija :D
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
selena 28
Posts: 7
Joined: Mon Aug 18, 2008 9:14 pm
Location: dubine oceana

svi koji se bave magijom znaju a oni koji se žele baviti moraju znati da sve što je izgovoreno pogotovo na magijski način i a posebnim ciljem ima svoj odjek i ne gubi se ...a time i posljedicu....zato i kažu da dobro paziš što poželiš jer bi ti se moglo i ostvariti :lol: :lol:
spellove ne treba i ne smije se shvaćati olako...
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

U biti je važno koliku snagu daješ svojim riječima. jer ako ti u ljutnji i bijesu nekome nešto poželiš i u to uneseš svoj bijes, ljutnju, energiju to će se i dogodit..... doživjela sam to...
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Jovanaaa
Posts: 26
Joined: Fri Feb 27, 2009 9:56 pm
Location: Novi Sad

tallamasca wrote:U biti je važno koliku snagu daješ svojim riječima. jer ako ti u ljutnji i bijesu nekome nešto poželiš i u to uneseš svoj bijes, ljutnju, energiju to će se i dogodit..... doživjela sam to...
Uh znam, to je nesto uzasno... Par puta sam u besu izgovorila kako zelim nekom nesto lose, i u sva tri slucaja se tim osobama dogodilo tacno ono sto sam im pozelela. I to samo nakon nekoliko sati. Osobe koje su bile sa mnom nisu mogle da veruju. Od tada nikom ne zelim nista nazao.
Ja sam prva i poslednja. Ja sam postovana i omrazena. Ja sam kurva i svetica.
User avatar
Jovanaaa
Posts: 26
Joined: Fri Feb 27, 2009 9:56 pm
Location: Novi Sad

Ja imam jedno pitanje :) . Moja drugarica je radila neke cini uz pomoc slike da je neki decko zavoli ili sta vec. A taj doticni se sad razboleo, iznenada je dobio astmu (bronhitis koji je jako brzo presao u astmu). Mene sad interesuje, da nije ona mozda nenamerno to izazvala, jel postoji mogucnost nezeljenih efekata..? Ako me neko razume.
Ja sam prva i poslednja. Ja sam postovana i omrazena. Ja sam kurva i svetica.
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Jovanaaa wrote:Ja imam jedno pitanje :) . Moja drugarica je radila neke cini uz pomoc slike da je neki decko zavoli ili sta vec. A taj doticni se sad razboleo, iznenada je dobio astmu (bronhitis koji je jako brzo presao u astmu). Mene sad interesuje, da nije ona mozda nenamerno to izazvala, jel postoji mogucnost nezeljenih efekata..? Ako me neko razume.
Ne mora svaki događaj biti posljedica "spelova". A kakve je to cini radila?
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
Post Reply