posljedica spellova

ando
Posts: 118
Joined: Fri Sep 12, 2008 9:22 pm

ja sam zainteresiran za izvodenje nekih spellova pa me zanima koje su opcenito posljedice spellova te da li ih se moze kako sprijeciti...
ako bi i radio spellove nebi radio nista drugim ljudima nego bi radio samo one koje se odnose na mene (mozda za srecu, novac...) i one koje se odnose na vrijeme (prestanak kise...ubrzavanje i usporavanje vremena) pa me i najvise zanimaju posljedice takvih sellova...

hvala
User avatar
Sacreus
Posts: 225
Joined: Mon Oct 29, 2007 12:52 am
Location: Rijeka

Usporavanje vremena?
ando
Posts: 118
Joined: Fri Sep 12, 2008 9:22 pm

hh...pa cuo sam da takav spell postoji kao i spell za ubrzavanje vremena
User avatar
Sacreus
Posts: 225
Joined: Mon Oct 29, 2007 12:52 am
Location: Rijeka

Ne kuzim u kom smislu ubrzavanje/usporavanje vremena,,
ando
Posts: 118
Joined: Fri Sep 12, 2008 9:22 pm

ako cemo iskreno...niti ja bas ne kuzim...naveo sam tek toliko jer me zanima
User avatar
Succubus Lilith
Posts: 44
Joined: Fri Mar 07, 2008 7:34 pm

možda se ti ubrzaš pa ti vrijeme protječe sporije :mrgreen:
malo meljem gluposti... ja nisam čula da je to moguće...
ando
Posts: 118
Joined: Fri Sep 12, 2008 9:22 pm

ma nije niti vazno...zanimaju me posljedice pa ono ako netko zna...
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

ando wrote:ja sam zainteresiran za izvodenje nekih spellova pa me zanima koje su opcenito posljedice spellova te da li ih se moze kako sprijeciti...
ako bi i radio spellove nebi radio nista drugim ljudima nego bi radio samo one koje se odnose na mene (mozda za srecu, novac...) i one koje se odnose na vrijeme (prestanak kise...ubrzavanje i usporavanje vremena) pa me i najvise zanimaju posljedice takvih sellova...

hvala
Promjena vremena? Nije to malo bahato? ;) Veliki Tator bi se mogao naljutiti.
Sad je pitanje što i kako misliš raditi. Oni jednostavniji oblici su i bezopasni (čiji su postupci bazirani na hermetičkom zakonu privlačenja, herbalistici, simpatetijskoj magiji), oni koji sadrže nekakvu ritualnu strukturu ti su obično i zeznuti. A ...može se dogoditi svašta ružno. Znati, htjeti, usuditi se, šutjeti. Ili se usudiš ili ne usudiš. Probaš nešto jednostavno pa vidiš jel to tebe ide ili nejde od ruke. A ima tu i puno pravila, tako da se ništa ne prepušta baš slučajnosti. Ako znaš što radiš onda je vrlo lijepo i magično. Novac obično ne pada s neba niti se nalazi na cesti, a sreća je relativan pojam, pa ujedno moraš i jako dobro znati što želiš, jel to zbilja trebaš i odkuda bi to realno trebalo doći? Čovjek je obično sklon razmišljanju da se otarasi svoje karme, a onda nikud nismo došli. Tako da sve to nosi velike moralne i etičke dvojbe.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Sacreus
Posts: 225
Joined: Mon Oct 29, 2007 12:52 am
Location: Rijeka

Mene jos uvijek zanima sto je i kakvo je to usporavanje vremena? Emina? :)
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Sacreus wrote:Mene jos uvijek zanima sto je i kakvo je to usporavanje vremena? Emina? :)
Ne znam. Mogu to promatrati ovako: Radiš kao perač suđa i vrijeme ti prolazi užasno sporo. Sjedneš na kavu s frendom kojeg nisi vidio mjesec dana, zapričate se i u trenu prošlo sat vremena.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
Post Reply