Knjiga sjenki

Post Reply
Učenik
Posts: 129
Joined: Thu Jan 03, 2008 9:54 pm

Upravo sam počeo raditi svoju knjigu sjenki,dajte mi neke savjete po mogućnosti i stavite korisne tekstove koji bi mi mogli pomoći sada pišem o meditaciji i primarnim elementima,uzemljenju i usredištenju.A o povjesti magije još ništa pa bilo bi ljepo da stavite neke tekstove možda iz svoje knjige.Unaprijed hvala
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Bilo bi dobro da koristiš deblji fascikl, da područja možeš lijepo odijelit, pa kad bude više materijala da se lakše u njoj snalaziš. Podijeli knjigu primjerice na: povijest, vjerovanja, magični krug, esbati i sabati, tablice korespondencije, ritualni alat, bilje, čarolije i rituali, elementi, simboli i pisma. Također nek ti zadnji dio bude slobodan za vođenje dnevnika, gdje ćeš sažeti materijal.
Na: http://www.sacred-texts.com/bos/index.htm imaš dosta materijala koji ti može poslužiti, ima i drevnih grimoira koje prouči, ali ne bih ti savjetovala da bilo što radiš za sad.

Bilo bi dobro da na početku knjige ispišeš stihove zaštite i s vremenom napraviš posvetu knjige. Nije obavezno, ali počni je ispunjavat za vrijeme novog mjeseca, osim datuma ispiši i fazu u kojoj se mjesec nalazi.

Ako možeš nabavi kutiju na zaključavanje u koju ćeš je spremit. Ovdje možeš skinuti thebanski font, njime ispisat stihove zaštite: http://www.knjigasjenki.com/?p=62
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
Učenik
Posts: 129
Joined: Thu Jan 03, 2008 9:54 pm

Hvala
User avatar
Lorelei
Posts: 12
Joined: Sun Mar 02, 2008 12:39 am
Location: Split

emina jel u razradi ona ideja pravljenja i prodavanja tvojih knjiga sjenka na netu?
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Jest, uvrstit ću ih.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
Post Reply