Oglas

Malefiz
Posts: 10
Joined: Mon Apr 27, 2009 12:39 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Mozda nema neke veze bas sad da ovo ubacim u ove tematike ali posto sam vec na par mijesta dala oglas ostalo mi je jos da probam ovdje;))).....voljela bih ako na ovom forumu ima interesenata iz sarajeva koji se bave vjesticarstvom ili zele da pocnu da mi se jave na moj mail jer zelim da pokrenem coven vjestica u sarajevu..jednu grupu koja ce se sastajati s vremena na vrijeme radi razmijene znanja,diskusija i druzenja ;)....mislim da je vjesticarstvo kod nas toliko uguseno i tabu tema da treba pruziti vjesticama priliku da se sastanu i druze medju svojima.tako da ako ima neko zainteresovan za ovaj mali projekt i zivi u sarajevu (da se nebi mucili svi putovanjem)neka mi se javi na mail :

[email protected]

bilo bi mi veoma drago ;) kada bi se napokon i ovdje u sarajevu izgradila jedna mala zajednica istomisljenika i prijatelja.
puno ljepih pozdrava.....Blessed be!
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

Malefiz wrote:Mozda nema neke veze bas sad da ovo ubacim u ove tematike ali posto sam vec na par mijesta dala oglas ostalo mi je jos da probam ovdje;))).....voljela bih ako na ovom forumu ima interesenata iz sarajeva koji se bave vjesticarstvom ili zele da pocnu da mi se jave na moj mail jer zelim da pokrenem coven vjestica u sarajevu..jednu grupu koja ce se sastajati s vremena na vrijeme radi razmijene znanja,diskusija i druzenja ;)....mislim da je vjesticarstvo kod nas toliko uguseno i tabu tema da treba pruziti vjesticama priliku da se sastanu i druze medju svojima.tako da ako ima neko zainteresovan za ovaj mali projekt i zivi u sarajevu (da se nebi mucili svi putovanjem)neka mi se javi na mail :

[email protected]

bilo bi mi veoma drago ;) kada bi se napokon i ovdje u sarajevu izgradila jedna mala zajednica istomisljenika i prijatelja.
puno ljepih pozdrava.....Blessed be!
Ako možeš ići do zagreba mogu te povezati sa nekim tamo. Tamo se uskoro nešto pokreće, videćeš moj oglas na tu temu na forumu.
Malefiz
Posts: 10
Joined: Mon Apr 27, 2009 12:39 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Hvala ti puno na ponudi :D ali meni je s ovom akcijom prvenstveno u interesu da povezem ljude ovdje u bosni tj.u sarajevu,manje iz interesa za sebe vec da ljudi koji se bave vjesticarstvom imaju nekoga s kim se mogu razmijeniti,istomisljenika.To mi je cilj a da se tice mene licno,da ja sebi trazim grupu radi sebe same onda bih rado prihvatila ponudu da upoznam ljude i izvan zemlje.Ipak hvala.;).....pozz
Dragana85k
Posts: 40
Joined: Mon Aug 02, 2010 2:42 pm

ima li ko iz podgorice ili barem iz crne gore
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Ja sam iz Bara i drago mi je da je na ovom forumu neko iz Crne Gore.
Dragana85k
Posts: 40
Joined: Mon Aug 02, 2010 2:42 pm

little wich wrote:Ja sam iz Bara i drago mi je da je na ovom forumu neko iz Crne Gore.
ooo super napokon neko.ima li te na fejsu?lakse bi komunicirale:) ti menadji-dragana krsikapa.a tvoje ime?da bi znala da si to ti.ili barem poruku napisi
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Nemam fejsbook , zovem se sanja lekic. Ako oces mozemo se dopisivat preko sn? Ti meni ostavi tvoj msn,lli cesa da ti ja dam moj msn?pa das te prihvatuim ko prijatelja na msn
Dragana85k
Posts: 40
Joined: Mon Aug 02, 2010 2:42 pm

little wich wrote:Nemam fejsbook , zovem se sanja lekic. Ako oces mozemo se dopisivat preko sn? Ti meni ostavi tvoj msn,lli cesa da ti ja dam moj msn?pa das te prihvatuim ko prijatelja na msn
eh a ja nemam msn jer preko mobilnog pisem. .probacu da ga skinem na mobilni
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Ok. a imas li skajp? imam i ja skajp, ako imas mozemo i prko skajpa se dopisivat
Dragana85k
Posts: 40
Joined: Mon Aug 02, 2010 2:42 pm

little wich wrote:Ok. a imas li skajp? imam i ja skajp, ako imas mozemo i prko skajpa se dopisivat
Moze,imam skayp.kako da te nadjem.posto ja sam nesto pre otvarala nekoliko njih.lakse cu te ja naci.cini mi se da mi se skajp zove -dragana85
Post Reply