Magijom do novca?

Mislite li da je "dozvoljeno" koristiti magijska sredstva u svrhe privlačenja novca?

Da
15
35%
Da, samo u posebnom slučaju/namjeni
10
23%
Zavisno o tehnici privlačenja
6
14%
Ne
12
28%
 
Total votes: 43
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

jamagi wrote:negdje sam čuo da nije baš preporučljivo vizualizirati novac.
...
da ..kazu da je bolje drek vizualizirat, onda je uspjeh zajamcen :lol:
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

angelspring wrote:da ..kazu da je bolje drek vizualizirat, onda je uspjeh zajamcen :lol:


:lol:

Kad vizualiziram govno neš mi počne smrdit, a kad vizualiziram lovu miriši mi novčanik. :lol:
CousinDeth
Posts: 54
Joined: Thu Dec 20, 2007 10:36 am
Location: Rijeka, HR
Contact:

Čuo sam svakakve razloge zašto ne treba vizualizirati novac. Nije problem u tome što će novac doći nauštrb nekoga već nešto sasvim prizemnije i praktičnije. Novac je apstraktan pojam koji ne leži dobro našem podsvjesnom umu koji te želje treba ostvariti. Ako fokusirate trud na ono što će vam novac donijeti imat ćete bolje i pouzdanije rezultate.
marty
Posts: 74
Joined: Thu Dec 27, 2007 9:35 am
Location: Dugo Selo

U potpunosti se slažem s CousinDethom, bez truda nema ničega. Mnogi od nas sanjaju da se kupaju u lovi, a nemaju prebijene pare, kad vam i nešto dođe u ruke brzo nestane. Cijeli se naš život bazira na tom papiru različitih boja, no ja sam zadovoljna i s onim što imam, jer neki nemaju ni toliko.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

A da i imaš sve to će ti brzo nestat ako ne radiš.
Ako voliš radit i zarađuješ i stavljaš barem 10% zarade sa strane, štediš, možeš se obogatit. Ali ono što je najgore je to što većina ljudi u Hrvatskoj živi iznad svojih standarda (minusi na karticama, krediti, ...)
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Isprobo sam i brzo odusto jer moj tuš umjesto kapljica izbacuje jak mlaz vode. Možda je nuspojava da se voda u školjci ponaša koda vrije? :x
User avatar
Bastet
Posts: 61
Joined: Tue Dec 04, 2007 10:38 pm

Ja prihvaćam sve sugestije!! Predložite mi nešto fino za privlačenje love, zapravo, ja ne trebam lovu, meni treba posao!!!! A kako nisam od onih koji su slatkorječivi guzoljupci, za mene nema nade da ću se nekom biti tak simpa da me zaposli.. A budimo iskreni, to je najčešći način...
Emina, pohvalno za hranu za životinje!!!!
Ut sementem feceris, ita metes.
CousinDeth
Posts: 54
Joined: Thu Dec 20, 2007 10:36 am
Location: Rijeka, HR
Contact:

Nešto fino za privlačenje love? Of course!

1. Odluči što bi htio raditi. Ako ti za to nedostaje kvalifikacija, stekni ih. Dok sam radio kao web programer nije mi bilo bitno da budem slatkorječivi guzoljubac nego da znam raditi taj posao.
2. Poradi na svom stavu. Ako budeš ostavljao dojam kakav ostavljaš u ovom forumu, a to je da si bolji od drugih ljudi, nećeš dobro proći. Idu ti na živce ljudi koji grade dobre odnose s drugima? Super, nadam se da voliš jesti ruske sendviče*.

Ako prihvaćaš sve sugestije, nesumnjivo ćeš moći prihvatiti i ove.


* kriška bijelog kruha između dvije od crnog kruha
User avatar
Bastet
Posts: 61
Joined: Tue Dec 04, 2007 10:38 pm

ma baš ti hvala... :roll:
kvalifikacije imam, hvala na pitanju, a podržavam dobre odnose, a dobar odnos znači znati prihvatiti i dati kritiku...
Ut sementem feceris, ita metes.
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

CousinDeth wrote:Nešto fino za privlačenje love? Of course!

1. Odluči što bi htio raditi. Ako ti za to nedostaje kvalifikacija, stekni ih. Dok sam radio kao web programer nije mi bilo bitno da budem slatkorječivi guzoljubac nego da znam raditi taj posao.
2. Poradi na svom stavu. Ako budeš ostavljao dojam kakav ostavljaš u ovom forumu, a to je da si bolji od drugih ljudi, nećeš dobro proći. Idu ti na živce ljudi koji grade dobre odnose s drugima? Super, nadam se da voliš jesti ruske sendviče*.
Da me nisi preduhitirio napisao bih isti post. Trenutno kod nas vlada početni oblik kapitalizma tako da su ljudi napokon počeli tražiti kvalifikacije za određeni posao.

Osim ako se ne želimo uhljebiti u nekoj državnoj firmi gdje je još uvijek potrebna veza.

Ali uvijek možemo napraviti neki ritualčić kako bi ponuda poslova bila veća ili posjetili portal moj-posao.net ;)
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
Post Reply