Magijom do novca?

Mislite li da je "dozvoljeno" koristiti magijska sredstva u svrhe privlačenja novca?

Da
15
35%
Da, samo u posebnom slučaju/namjeni
10
23%
Zavisno o tehnici privlačenja
6
14%
Ne
12
28%
 
Total votes: 43
CousinDeth
Posts: 54
Joined: Thu Dec 20, 2007 10:36 am
Location: Rijeka, HR
Contact:

Poanta većeg financijskog i poslovnog uspjeha je upravo da bi se promijenili. Nedavno sam promijenio posao i počeo zarađivati oko 50% više nego prije i osjetio veliko olakšanje, veću sreću, bolje zdravlje i samopouzdanje. Uostalom, što će nam sve te magijske tehnike ako ih ne možemo primijeniti na stvarni život. 8-)
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

CousinDeth wrote:Poanta većeg financijskog i poslovnog uspjeha je upravo da bi se promijenili. Nedavno sam promijenio posao i počeo zarađivati oko 50% više nego prije i osjetio veliko olakšanje, veću sreću, bolje zdravlje i samopouzdanje. Uostalom, što će nam sve te magijske tehnike ako ih ne možemo primijeniti na stvarni život. 8-)
E to je sad već tema za razglabanje...Ako baš govorimo o magičnim receptima privlačenja novca kod nekih kao kod tebe novac će pomoći kod samopouzdanja, osigurati sredstva za rast i razvoj bića - to je jedna strana. Kod drugih novac će doći i istom brzinom otići, jer nije korišten u "dobre" svrhe i ničem korisnom ne koristi, dakle nije potreban. Slično privlači slično. Osoba koja je kod svake kupovine počela odvajati koju kunu za kupnju hrane životinjama iz sirotišta, uskoro je dobila bolje radno mjesto, kad sam pitala ima li kakvu želju oko Božićnog poklona, odgovor je bio da taj novac odnesem u neku udrugu. Krajnje nesebično. Da ne spominjem da je osoba preko noći dobila još bolje plačen posao. Tako nekako bi to išlo. Više daješ ili napreduješ više dolazi. Vjerujem da je duhovni rast povezan sa fizičkim blagostanjem.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

emina wrote:kupnju hrane životinjama iz sirotišta
Ostajem suzdržan komentara..
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Eagles wrote:
emina wrote:kupnju hrane životinjama iz sirotišta
Ostajem suzdržan komentara..
čemu je onda ovaj post napisan?
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Da se malo smijem. :lol:

Lapsus lingue..
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Eagles wrote:Da se malo smijem. :lol:

Lapsus lingue..
ne, eagles, nema lapsusa, doslovno kupujem hranu udrugama za napuštene životinje ili ti ga sirotištu za životinje
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Ajd šaljem ti PP.

Magiju za lovu u potpunosti opravdavam jer ak ju neš koristit za osobnu korist.. Ubi se.

Ah.. Sad.. Magija tebe ne će pretvorit u Keruma (ima brdo love koju trošli na plačanje prometnih kazni) neg će ti dat onolko kolko treba da budeš sretan, onolko kolko ti treba za život. Žikute?
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Znam jedan spell za privlačenje novca. Temelji se vizualizaciji i nije komplicirano. Uglavnom, prilikom tuširanja, vizualiziraš umjesto kapljica vode novčanice ili kovanice.

->nisam ovo radila, jer sam tek nedavno za ovo saznala, a kod mene u kupatilu je previše hladno da bih imala vremena za to pa se samo na brzake otuširam :D
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Isprobam pa napišem rezultat. Tuširam se u najtoplijoj vodi koju pipa može proizvest pa mi nikad nije hladno.
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

negdje sam čuo da nije baš preporučljivo vizualizirati novac.
iz razloga što novac može doći putevima koji baš nisu povoljni po vas u drugo smislu.
naprimjer neko vama ddrag umre i posljedično tome vi vidite novac kako ste ga vizualizirati
eto to sam ja čuo.
dugačka je ruka masonska.
Post Reply