Vidovnjaštvo

CousinDeth
Posts: 54
Joined: Thu Dec 20, 2007 10:36 am
Location: Rijeka, HR
Contact:

Ima dobrih knjiga na tu temu (moje su sve na engleskom, sorry), no njihova glavna korist je da ti otvore oči. Što se same tehnike tiče, čini ono što neće većina ljudi - slušaj svoje sugovornike i gledaj ih. Prati ako im ton glasa i položaj tijela prate sadržaj razgovora. Ako ti osjećaj kaže da nešto nije u redu s porukom koju dobijaš, automatski uključi percepciju. Zaitaj se ako nešto nije u redu s tonom ili položajem tijela sugovornika i onda to prati.

Teorija i recepti postoje i mogu se upoznati, a pravi osjećaj ćeš ipak razviti i izoštriti praksom.
User avatar
v_nbls
Posts: 100
Joined: Mon Nov 12, 2007 11:52 pm

umijece citanja lica - simone g. brown


ili cak
analiza rukopisa na brzinu - ruth gardner


ima takvih puno knjiga...
u vecini knjizara i knjiznica...
"..too weird to live, too rare to die.."
User avatar
carolina
Posts: 62
Joined: Sat Feb 09, 2008 1:19 pm

kod mene je sličan slučaj kao kod marty. na nešto dan ili samo minutu prije
pomislim, te se to ostvari, no ne utjećem na to, tj. nije ono da bas nesto striktno mislim i baš se tada desi ili za to saznam.
prije nisam na to bas obracala paznju sve do jednog nedavnog sna u kojemu moram kupiti nesto (u drugom gradu)
no ne stižem i nakon sto se probudim to mi je donešeno od jednog clana moje obitelji bez da sam znala da ce on biti taj dan u tome gradu i bez da sam mu mogla reci sto mi treba kupiti. malo me to štrecnulo i od tada sam pocela analizirati sve one prijašnje događaje, no da li stvarno imam neku "sposobnost" predvidjeti ili su to ciste slucajnosti,
ne znam, jer ovo sa snom je prilicno cudno, zar ne? :o
marty
Posts: 74
Joined: Thu Dec 27, 2007 9:35 am
Location: Dugo Selo

carolina wrote:kod mene je sličan slučaj kao kod marty. na nešto dan ili samo minutu prije
pomislim, te se to ostvari, no ne utjećem na to, tj. nije ono da bas nesto striktno mislim i baš se tada desi ili za to saznam.
prije nisam na to bas obracala paznju sve do jednog nedavnog sna u kojemu moram kupiti nesto (u drugom gradu)
no ne stižem i nakon sto se probudim to mi je donešeno od jednog clana moje obitelji bez da sam znala da ce on biti taj dan u tome gradu i bez da sam mu mogla reci sto mi treba kupiti. malo me to štrecnulo i od tada sam pocela analizirati sve one prijašnje događaje, no da li stvarno imam neku "sposobnost" predvidjeti ili su to ciste slucajnosti,
ne znam, jer ovo sa snom je prilicno cudno, zar ne? :o
Snovi su naša podsvijest onoga što smo bili ili što želimo biti. Moja sestra stalno sanja i kako sama kaže to je toliko živcira i iscrpljuje da zna poludjeti zbog činjenice što snove ne zna protumačiti. Ja ne sanjam tako često večinom se događa da imam periode kako ih sama nazivam ''blank document'' no kada nešto sanjam to je toliko stvarno, pojavljuju se slike kojekakvih oblika, nedavno mi se ukazao oblik zvijezde od automobilske ratkape. Kakvo je značenje tog oblika ne znam. O da i još nešto što moram podijeliti s vama. Dala sam otkaz na poslu i počinjem raditi na drugom. Toliko sam sretna da ne mogu opisati. Jedva čekam sutrašnji dan da radim.

Cousin možeš li me kako spojiti s tom osobom, da mi berem dadne neki savijet?
Post Reply