Vidovnjaštvo

User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Gost wrote:Nećeš marty vidovitost naučiti iz knjiga. Još nisam niti jednu vidio da o tome ispravno govori.
Ja još nisam sreo ni jednog vidovnjaka.
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
marty
Posts: 74
Joined: Thu Dec 27, 2007 9:35 am
Location: Dugo Selo

Tko zna, možda sam ja prva u začetku, :lol: :lol: :lol:
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

marty wrote:Tko zna, možda sam ja prva u začetku, :lol: :lol: :lol:
Pa reci mi onda šta nas čeka u 2008?
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
marty
Posts: 74
Joined: Thu Dec 27, 2007 9:35 am
Location: Dugo Selo

Vjeruj mi ništa lijepog. I dalje čemo se mučiti i raditi ko crvi za crkavicu dok će se šefovi kupati u lovi i tjerat nas bičevima da radimo i proljevamo krv. Cijene svega će porasti što i sam vidiš jer sve raste a standard života sve je jadniji i jadniji. Ako se sami ne izborimo za sebe nečemo se lijepo prtovesti.
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

marty wrote:Vjeruj mi ništa lijepog. I dalje čemo se mučiti i raditi ko crvi za crkavicu dok će se šefovi kupati u lovi i tjerat nas bičevima da radimo i proljevamo krv. Cijene svega će porasti što i sam vidiš jer sve raste a standard života sve je jadniji i jadniji. Ako se sami ne izborimo za sebe nečemo se lijepo prtovesti.
A čuj, to za i teta na placu koja prodaje salatu :D

Imaš li ti neku konkretniju viziju?
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
marty
Posts: 74
Joined: Thu Dec 27, 2007 9:35 am
Location: Dugo Selo

Konkrentu nemam, no znam da će biti potresa i poplava, neznam kako, ali osječam, zime će biti žešće, kiše učestalije, a sunce ljeti će pržiti svake godine sve jače i jače, uglavnom čovječanstvo će samo sebe uništiti. :roll:
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

marty wrote:Konkrentu nemam, no znam da će biti potresa i poplava, neznam kako, ali osječam, zime će biti žešće, kiše učestalije, a sunce ljeti će pržiti svake godine sve jače i jače, uglavnom čovječanstvo će samo sebe uništiti. :roll:
Potresa i poplava uvijek ima. No vidim da trenutno nemaš nikakvih vizija.

Pa ako uleti koja podijeli to tu sa nama ;)
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
marty
Posts: 74
Joined: Thu Dec 27, 2007 9:35 am
Location: Dugo Selo

Upravo zbog toga i kažem da će biti sve učestaliji. Dakako da ću podjeliti s vama. Pa morat ću vas upozoriti na vrijeme.
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

To sve što si ti rekla, ja pročitam na stranici meteorološkog društva. :lol:
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Pa već su i znanstveno dokazali da kako godine idu da će zime bit sve hladnije, ljeta sve vruća što za sobom povlači i potrese i poplave i sve druge prirodne nepogode.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Post Reply