Vidovnjaštvo

marty
Posts: 74
Joined: Thu Dec 27, 2007 9:35 am
Location: Dugo Selo

Jednom su mi rekli da posjedujem sposobnosti vidovnjaštva. Više manje se dogodi onako kako kažem pa me više strah i govoriti a kamoli nešto pomisliti, jer jednom kada sam zamislila veliki val kako se kreće prema meni, što sam pripisala svojoj mašti za par dana se dogodio onaj strašan tsunami u Indiji, ljuti me kada ne mogu prepoznati gdje i kada će se takvo nešto dogoditi, kako mogu unaprijediti te sposobnosti? :roll:
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Za početak treba razumijeti što ti se dešava:
http://www.hermetizam.com/h_levi.htm
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
marty
Posts: 74
Joined: Thu Dec 27, 2007 9:35 am
Location: Dugo Selo

Možeš li mi molim te objasniti kakve veze hermetizam ima s vidovnjaštvom, uistinu sam laik u svemu tome makar me sve zanima. :lol:
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

marty wrote:Možeš li mi molim te objasniti kakve veze hermetizam ima s vidovnjaštvom, uistinu sam laik u svemu tome makar me sve zanima. :lol:
Pa jesi pročitala članak?
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
marty
Posts: 74
Joined: Thu Dec 27, 2007 9:35 am
Location: Dugo Selo

Jesam i sada mi je puno jasnije. Uvijek prvo bubnem prije nego što vidim. Ima li koja druga tehnika osim meditacija koja može pospješiti razvoj vidovnjaštva?. :idea:
marty
Posts: 74
Joined: Thu Dec 27, 2007 9:35 am
Location: Dugo Selo

Ljudi evo me opet, evo surfam po temama, gledam svaku i vidim da većina ima jedan problem, kako pronači literaturu na hrvatskom jeziku, znam nije jednostavno, ne mogu ni ja, no kako radim u prevoditeljskom uredu puno mi je lakše razumijeti neke stvari (samo engleski) pa ako će vam zatrabati pomoć ili prevesti nešto tu sam i javite se, rado ću vam pomoći, jer ste jedini do kojih sam došla i koji znaju o čemu pričaju, svi ostali samo se predstavljaju da znaju i napračuju svoje ''usluge'' katastrofa.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

:oops: nemoj nas tolko hvalit, jer ćemo se razbahatit.
Ima knjiga na hrvatskom baš na temu, danas sam na jednu naišla, ali me nije interesirala pa nažalost nisam pogledala autora, ali mogu se vratiti ako treba.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
marty
Posts: 74
Joined: Thu Dec 27, 2007 9:35 am
Location: Dugo Selo

I još kažeš da vas ne hvalim, pa kako da to ne činim. Bila bih ti neizmjerno zahvalna, svakako pogledaj i cijenu, no nemoraš danas ako ti nije usput, ovih dana poslije Nove da te sad negnjavim. ;)
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Nećeš marty vidovitost naučiti iz knjiga. Još nisam niti jednu vidio da o tome ispravno govori.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
marty
Posts: 74
Joined: Thu Dec 27, 2007 9:35 am
Location: Dugo Selo

Poznato mi je da se vidovitost razvija putem meditacije, to se još naziva i otvaranjem trećeg oka. Imam jednu knjigicu o tome i sve mi tamo piše, no mislila sam ako postoji kakav učitelj koji bi me podučavao meditativnim tehnikama i ako ga znate please, recite mi. :lol:
Post Reply