Vidovnjaštvo

marty
Posts: 74
Joined: Thu Dec 27, 2007 9:35 am
Location: Dugo Selo

Jedno je pravit se pametnim, dugo je znati bez gledanja u televiziju. Nisam ja prekidač pa da svakiput kad se upali svijetlo znam što će i čega biti. Kao što reko, možda sam i ja jedna tek u začetku, ako ne znate što znači ta riječ, pogledajte u rječnik.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Oče bit šta ovih dana? :)
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Gost wrote:Oče bit šta ovih dana? :)
Bit će....hladno :D
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Baphomet wrote:
Gost wrote:Oče bit šta ovih dana? :)
Bit će....hladno :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
v_nbls
Posts: 100
Joined: Mon Nov 12, 2007 11:52 pm

bila je u nocnoj mori
jedna gatara ...
:!: gatala je iz kave

-nekad kisa.....
nekad sunce....
nekad .... -


hihi
i onda malner joj kaze da nastavi
pa ona sve to ponovi
.. po par puta :D
"..too weird to live, too rare to die.."
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Meni majka to moze.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
marty
Posts: 74
Joined: Thu Dec 27, 2007 9:35 am
Location: Dugo Selo

tallamasca wrote:Meni majka to moze.

Dobro je kad imate nekoga iz obitelji tko također ima neke sposobnosti i tko vas razumije, ja koliko znam nemam nikoga, a nitko od mojih niti nezna da se zanimam za takve stvari. Bilo je par puta da sam izustila nešto i ostvarilo se, čak sam jednom rekla frendici gdje da traži osobu koja je bila nestala, ali mi nije vjerovala, no ispostavilo se da sam bila u pravu. No problem je taj što moram dobro znati o problemu da bih se barem malo približila rješenju.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

marty wrote:
tallamasca wrote:Meni majka to moze.

Dobro je kad imate nekoga iz obitelji tko također ima neke sposobnosti i tko vas razumije, ja koliko znam nemam nikoga, a nitko od mojih niti nezna da se zanimam za takve stvari. Bilo je par puta da sam izustila nešto i ostvarilo se, čak sam jednom rekla frendici gdje da traži osobu koja je bila nestala, ali mi nije vjerovala, no ispostavilo se da sam bila u pravu. No problem je taj što moram dobro znati o problemu da bih se barem malo približila rješenju.
Ma moja mater ima sposobnosti ali ih ne razvija nego koristi to sto ima, s timd a vjeruje i Boga i sve ono što Crkva tumaču. Tako da sam ja u biti izrod u familiji jer jedina ne vjerujem u to.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
CousinDeth
Posts: 54
Joined: Thu Dec 20, 2007 10:36 am
Location: Rijeka, HR
Contact:

marty wrote:No problem je taj što moram dobro znati o problemu da bih se barem malo približila rješenju.
Ako ti trebaju informacije o problemu, onda je to dedukcija a ne intuicija. Znam osobu za koju tvrde da je vještica jer se obistini puno toga što kaže. U stvarnosti je izuzetno inteligentna osoba s velikim životnim iskustvom i dobrim sposobnostima zaključivanja. Također, ako naučiš čitati govor tijela, ljudima ćeš često ostavljati dojam da si vidovita.

Većina primjera "paranormalnog opažanja" su rezultat zdravog zaključivanja ili oštre percepcije.
finnigan
Posts: 117
Joined: Mon Oct 15, 2007 6:48 pm

Moze li neko napise te govore tijela pa da svi naucimo....aj pozz
Post Reply