Pomoć_dešavaju mi se čudne stvari...

User avatar
Samhain
Posts: 13
Joined: Mon Apr 28, 2008 5:49 pm

ne znam el to tu spada. ak en spada premjestite. imam već godinu dana jednog duha u kući. prošle godine ga prizvo al nisam ga otjero. i sad en znam kak da ga istjeram. kurio sam tamjane i štapiće al đubre jednostavno neće otić. po danu se ne bunim tolko al ponoći me plaši. lupa mi po policama i po žarulji. i spušta mi rolete. šta da mu radim? unaprijed hvala.
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Samhain wrote:prošle godine ga prizvo al nisam ga otjero. i sad en znam kak da ga istjeram. kurio sam tamjane i štapiće al đubre jednostavno neće otić.
Šta si prizivao?
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Kud se ko njub ideš bavit prizivanjem duhova?

Očisti cijelu kuću / stan posoljenom vodom, pusti glasno muziku, opsuj mu sve po spisku. I preplaši i ti njega.

Očito i nije neki zli duh, samo je "nestašan". Nemoj se previše živcirat jer će uživat u tom. Mjesta na kojima često djeluje posipaj solju.

Ovo je opće, ostatak ovisi o duhu.
User avatar
Samhain
Posts: 13
Joined: Mon Apr 28, 2008 5:49 pm

ovo će objasnit.

Sit in a circle...

west chant: obey these words of power
east chant: watchers of the threshold, watchers at the gate
north chant: unbar the guarded door
south chant: obey this command of this servant of power

Chant this three times.
The spell will bring the spirits of the world to you to serve as a guide to you and your coven.

ne piše da se priziva netko konkretan. al duh je. ili ih je više? ne sjećam se više iz kojeg glupog razloga sam išo prizivat. al mi ga je dost. šta je najbolje ja sam tek prije 5,6 mjeseci skužio da je on osto. zbog učestalog kucanja i lupanja i koječega. kak da očistim kuću slanom vodom? ne razumijem.
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Ako si napravio samo to što piše onda nisi prizvao ništa.

A ako ti samo nešto riječ po kući onda to nije nikakav duh već problemi sa namještajem.

Inače, da je stvarn neki entitet onda bi imao noćne more, probleme sa zdravljem, neprestane svađe sa ukućanima.....itd.
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
Samhain
Posts: 13
Joined: Mon Apr 28, 2008 5:49 pm

al naprimjer žarulju sam mijenjo bar 2 puta. i uvijek mi neš kuca po njoj. a i znam kak zvuči namještaj kad sam od sebe 'pukne'. ovo baš udari. i nešta sam izostavio. nekad mi zna prebacit liniju na displayu sa sata na lampicu koja gori. i prije su mi se otvarala vrata ormara koja se malo teže otvaraju. sad sam ih zaglavio pa se ne daju uopće otvorit. ufff gadno sam se uvalio. a problema sa zdravljem imam. ne neprestano ali učestalo se svađam s roditeljima i sestrom dok je tu živjela. noćne more baš i nemam. u biti ne sjećam se nijednog sna više. tak da ne mogu reć. ako nije taj spell. postoji li koji drugi razlog koji objašnjava ovo?
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Slažem se sa Baphometom - nemaš se zbog čega brinuti. Osim po pitanju loših instalacija...
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Samhain
Posts: 13
Joined: Mon Apr 28, 2008 5:49 pm

dobro ako nije niš još bolje. znam da sam dosadan al muči me neš. moja susjeda stalno zove medije i sluša njihova 'proročanstva'. svi joj govore šta je bilo al niko joj ne želi reć šta će joj bit. naprimjer nisu joj rekli da će dobit rak. i nedavno je zvala moju staru da ode sa mnom i njom kod nekakvog medija šta sve liječi. znate i sami kak se ne treba zezat s medijima jer to zna imat opasne posljedice. nekakav prijenos loših energija i šta ja znam. da skratim, moj pas je bolestan i ima ko i čovjek epilepsiju pa ponekad dobije napadaje. i kad god ona pita el jeimo napadaj on ga narednih 4-5 dana stalno dobiva. zanima me sad el to njezina krivnja i ak je el se to može kak spriječit? ja znam skidat urok sa sebe al ne s nekog. a i bogme nemam sad crnu svijeću da ju zaustavim jednom zauvijek. hvala.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Pripremam jedan zgodan tekst o fizičkoj i duhovnoj zaštiti...Stavit ću link pa pregledaj..
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
Post Reply