Problemi u radu_svijeće

User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

v_nbls wrote:pa da, nisam mislila najlonku bacit u prirodu nago u kos za smece.
ok, a znaci tih 13 svijeca da ostavim do kraja da gore?
to mi je pre-dugo...
i da na kraju njih skupa s ostacima zakopam nedje u sumu?
da li mogu to slijedeci dan otici zakopat?
i onu staru svijecu sto je zapocela sve to -da isto s tim zakopam ili negdje dalje?
ili prije da odem rijesit se te svijece pa napravim kupku? uf....


Tko pita - ne skita :D
Vjerojatno broj 13 u ovom slučaju ima neko posebno značenje, (čarolija je preuzeta iz jednog srednjovjekovnog Grimoira), no dovoljna je i jedna, uzmi u obzir da je poželjno svaku čaroliju prilagoditi sebi. Kako god da se odlučiš, ostavi svijeće da izgore do kraja (ne moraš ostajati uz njih, ali osiguraj mjesto, podloži ih keramičkim tanjurom, da ne izazoveš požar kad prostoriju napustiš i imaj u vidu da se svijeće vole prevrnuti, pa ih dobro učvrsti).
Napravi kupku, pa ostatke iznesi ili zakopaj (kako god želiš) i kad god želiš. Bitna je kupka i vizualizacija!
Ako želiš mogu ti kasnije poslati kupku prema Solomonu (za pročišćenje i blagoslov), ili wiccanski "five fold kiss" čisto da vidiš načine (postupak je srodan, samo što se prema Solomonu zaziva blagoslov i očišćenje od Boga, a u wiccanskom Božica), eh sad ovisno što ti više odgovara. Mislim da bi i prvi način trebao dati lijepe rezultate.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
v_nbls
Posts: 100
Joined: Mon Nov 12, 2007 11:52 pm

Moze, posaljes mi!!

Hvala na odgovorima!
"..too weird to live, too rare to die.."
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Prvo - sad teško nađeš one prirodne, voštane svijeće Sve su parafinske. Svojstvo parafina je da ispari - što, pak, stvara negativan efekt spram pluća pa prostor treba provjetriti.

Drugo - odi na najbližu livadu i zakopaj ostatke (bez plastične vrećice i ostalih nerazgradivig tvari, ofkors).
Post Reply