HITNO POTREBNA POMOC

Post Reply
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Mojoj prijateljici je neko sipao zivu u kafu i sad joj ziva seta po organizmu i sve je boli. Citala sam da je to rumunska magija, ako neko zna najbrze rijesinje bila bi mu zahvalna da mi se javi sto prije. Da li se moze iscistit organizam nekim cajem ili teko necim od zive?
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

pozdrav ovo sam nasla neka jede puno zelenog povrca , procitaj sama

http://alternativa-za-vas.com/index.php ... kih-metala

. Klorofil

Klorofil je zeleni pigment koji sadrže zelene biljke - zeleno povrće, voće i alge.

Klorofil ima mnoge dobrobiti za zdravlje, a posebno je poznat kao čistač organizma.

To je zato što je klorofil jedan od najvažnijih kelata u prirodi.

Kelacija je proces vezanja atoma teških metala na kompleksne organske spojeve i njihovog izbacivanja iz organizma.

Sposobnost klorofila da veže i uklanja teške metale poput žive čini ga moćnim sredstvom za čišćenje organizma.

Nakon uklanjanja amalgamskih plombi preporučuje se unos klorofila da bi se uklonili tragovi žive u organizmu.

;)
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

hvala puno
admin
Site Admin
Posts: 99
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:13 pm

hvala
veronika
Posts: 62
Joined: Sun Feb 07, 2010 7:43 pm

little wich wrote:Mojoj prijateljici je neko sipao zivu u kafu i sad joj ziva seta po organizmu i sve je boli. Citala sam da je to rumunska magija, ako neko zna najbrze rijesinje bila bi mu zahvalna da mi se javi sto prije. Da li se moze iscistit organizam nekim cajem ili teko necim od zive?
ovako , pozdrav , prijateljica ti je dosta nastradala , čaj neće biti dovoljan , morala bi na pregled liječniku, a poslije toga mora pribaviti zaštitu protiv uroka , osoba koja joj je to napravila mrzi je iz dna duše, najbolje bi bilo kada bi poslije liječenja , nabavila zaštitu isto od rumunjske magije
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Hvala puno.
Post Reply